ГоловнаСервіс
Сервіс

Гарантія

Якість

Швидкість

Що найголовніше в роботі промислового обладнання? - щоб воно не зупинялося і завжди було готове до роботи. Що для цього потрібно? - правильне обслуговування і своєчасний ремонт. Будь-яке, навіть саме дороге обладнання, час від часу виходить з ладу, або починає працювати не належним чином. Щоб скоротити час простою і, за рахунок цього, зменшити втрати і збільшити прибуток, необхідно регулярно проводити планове обслуговування техніки, а при поломці - максимально швидко провести діагностику і ремонт. Все це легко зробити, якщо на виробництві є досвідчений технічний фахівець і всі необхідні інструменти і запчастини. Тоді виниклі питання вирішуються максимально швидко. Але так буває далеко не завжди. Який же тоді вихід?

Сервісна команда компанії Прокомпакт завжди готова допомогти Вам з виниклими труднощами. У період покриття обладнання гарантією відхилення від технічних характеристик, клієнт звільняється від оплати роботи і вартості запчастин. Онлайн-підтримка завжди допоможе впоратися з легкими завданнями, а також отримати професійну консультацію по роботі з обладнанням. У разі, якщо техніка зупинилася і потребує ремонту, найперше, що потрібно зробити, це провести правильну діагностику. Оператор на виробництві разом з інженером можуть зробити цю діагностику віддалено, в режимі відеозв'язку, наприклад, або використовуючи фото-відеоматеріали. В ході проведення такої діагностики, можливо навіть усунення несправності самотужки, без виклику сервісного інженера. Це максимально швидко і дешево. Якщо ж після діагностики з'ясувалося, що необхідне проведення виїзного ремонту із заміною запчастин, то після складання заявки на сервіс, інженер максимально швидко приїде і зробить якісний ремонт.

Ми виконуємо гарантійне і післягарантійне обслуговування нашої техніки по всій території України. У період покриття обладнання гарантією відхилення від технічних характеристик, клієнт звільняється від оплати роботи і вартості запчастин, за умовами гарантії, яку дає компанія-виробник обладнання. Для максимально швидкого проведення ремонтів, ми тримаємо великий парк ходових запчастин і витратних матеріалів у себе на складі. Це дає можливість скоротити час очікування запчастини від виробника, і  скоротити час простою техніки.

Якщо у Вас виникло будь-яке питання, Ви можете задати його в формі нижче. Після відправки питання, Ваше повідомлення відразу ж прийде всім членам команди на електронну пошту, і ми будемо намагатися допомогти Вам в найкоротші терміни. Наш девіз - сервіс понад усе!

Задати питання
ПIБ Невірно заповнене поле
Компанiя Невірно заповнене поле
Телефон Невірно заповнене поле
Email Невірно заповнене поле
Питання Невірно заповнене поле
Введіть символи, зображені на картинці: *