ГоловнаНовиниКомпанія Прокомпакт виходить на ринок УФ-принтерів
Компанія Прокомпакт виходить на ринок УФ-принтерів
15.03.2019

        Компанія Прокомпакт офіційно заявила про вихід на ринок УФ-друку! Українські підприємці вперше отримали можливість подивитися в роботі УФ-принтер Compress iUV600s на виставці Remadays в Києві 13-15 березня 2019року. Відвідувачі були приємно здивовані новинкою, якістю надрукованих зразків, характеристиками самої машини. Хоч і бренд Compress не надто відомий серед українськіх покупців, люди високо оцінили пристрій, а деякі навіть відразу захотіли його придбати.
        Так як компанія більше спеціалізується на друці по текстилю, співробітникам компанії довелося витратити деякий час на вивчення технології УФ-друку і стану ринку УФ-принтерів в світі. Були зроблені висновки про перспективність індустрії ультрафіолетового друку і зростанні ринку УФ-принтерів в найближче майбутнє. Підсумком стало рішення розпочати продавати й обслуговувати пристрої для УФ-друку, а також поставляти витратні матеріали та запасні частини. Першопрохідцем став Compress iUV-600s, відмінний принтер для друку сувенірів, нагородної символіки, рекламної продукції та ін.
        В майбутньому планується розширення асортименту УФ-принтерів, починаючи від недорогих сувенірних пристроїв, і закінчуючи великими планшетними машинами з промисловими друкуючими головами.

Підпишіться на розсилку новин
Введіть правильний Email

← Назад до списку новин